Reakce na Piráty Děčín


Vítejte na stránkách Náš Děčín, chceme vám trochu osvětlit, jak se věci mají…

Zde jsou naše faktické poznámky k první kapitole Pirátů Děčín…Všude píší, že jsou korektní, slušní a že nebudou říkat koho v nadcházejících volbách do zastupitelstva volit. Opak je pravdou…pro ověření stačí kliknout na některé stránky našich kandidátů a přečíst si diskusi za poslední měsíc. Od června roku 2006 nemá naše město Radnici tedy ani starostu či starostku, ale Magistrát neb novelou zákona o obcích rozšířilo rodinu statutárních měst v ČR a včele má primátora, resp. v tomto volebním období primátorku.

Pánové Ing. Vladislav Raška a Mgr. Václav Lešanovský spolu s dalšími k 1.dubnu 2016 opustili Občanskou demokratickou stranu a také k tomuto rozhodnutí bývalý primátor našeho města odpověděl na otázky Děčínského deníku viz. odkaz na: https://decinsky.denik.cz/zpravy_region/raska-z-ods-jsem-chtel-odejit-potichu-mandat-zastupitele-ale-neslozim-20160412.html

Dovolujeme si podotknout, že v rozhovoru popsal hlavní důvody, které je k rozhodnutí vedly. Na rozdíl od jiných nevystoupili ze strany, aby někam vstoupili (třeba do jiné politické strany) a to samé se týká členství a práce v Klubu zastupitelů zvolených za ODS a Pro Sport a Zdraví v končícím volebním období 2014-2018. Jak už jsme jednou napsali v roce 2014, byli  jsme první koalicí v našem městě a i v letošních volbách kandidujeme jako koalice Starostové a Pro Zdraví pod společným názvem Náš Děčín. Na naší kandidátní listině jsou všichni kandidáti s poznámkou BZPP (bez politické příslušnosti)!

Jo a poznámka Pirátů (prý pro zasmání), že hodně subjektů, které se uchází o přízeň voličů, má v názvu Děčín, tak připomínáme, že oni sami nejsou výjimkou.

Přejeme krásný den a korektní kampaň všem 🙂

NÁŠ DĚČÍN

Ps: v následujících dnech nás určitě sledujte, něco pro vás máme… 🙂