Povolební vyjednávání…


Je nasnadě uvést na tomto místě na pravou míru řadu dezinformací, polopravd a někdy i lží, které se šíří éterem. Koalice Náš Děčín naprosto respektuje výsledky voleb do zastupitelstva a ještě jednou děkuje všem svým podporovatelům. Jsme slušní lidé, a jakožto slušní lidé jsme i otevřeni jednání s celou řadou politických subjektů, které se vůlí občanů do zastupitelstva probojovali. Ale věřte, že je velmi obtížné přenést se přes předvolební urážky a napadání některých lidí. Jde o svobodně zvolenou strategii, která ovšem řadě z nich (dle našeho názoru) ubrala koaliční potenciál.

Náš Děčín vstoupil do několika jednání o podobě nové „vládnoucí“ koalice. A dost možná ještě bude k nějakým přizván. Ale protože naprosto respektujeme výsledky voleb, nevyvoláváme zmíněná jednání aktivně. Ať se to někomu líbí nebo ne, je totiž fakticky jedno, jak v průběhu následujících dnů či týdnů dopadnou. Důležité je dělné zastupitelstvo a rada města složená z pracovitých lidí, protože na rozumných věcech jsou rozumní lidé schopni se domluvit, ať již kandidovali za jakýkoli subjekt.

Náš Děčín udělá vše, aby splnil své priority, a bude-li to jako opozice nebo koalice se dozvíte všichni, až to budeme s jistotou vědět i my a bude vše černé na bílém.

Krásné povolební babí léto všem

Váš Náš Děčín